Освітній процес

Організація освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №180 Харківської міської ради" у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про освіту", Законом України "Про дошкільну освіту", Законом "Про мови", Конвенцією ООН про права дитини, Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими нормативними актами та власним статутом.

Навчальний рік у закладі дошкільної освіти № 180 починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у закладі дошкільної освіти проводиться оздоровлення дітей.

В закладі  дошкільної освіти працює 11 груп: 2 групи раннього віку, 9 дошкільних груп :
№ 1 «Бджілки», № 2 «Малятко-здоров’ятко», № 3 «Дзвіночки»,
№ 4 «Капітошка», № 5 "Зірочки",  № 7 "Веселка",
№ 8 «Чомусики», № 9 «Калинка»,  № 10 «Барвінок»,
№ 11 «Сонечко», № 12 «Промінці».

Заклад дошкільної освіти має музичний зал, спортивний зал, басейн, кабінет практичного психолога, в якому зібрано безліч дидактичних розвивальних ігор для дітей, методичні посібники, методичний кабінет, який містить педагогічну літературу, навчально-методичні посібники, дидактичний матеріал.

Колектив закладу дошкільної освіти проводить поглиблену роботу по вихованню здорової дитини, приділяючи особливу увагу комплексному використанню всіх засобів фізичного розвитку. В дитячому садку працює басейн, де діти із задоволенням займаються не тільки плаванням, але і іграми, виконанням вправ у воді .

Для підвищення рухового режиму вихователями та інструктором з фізичної культури здійснюється підбірта розміщення ігрового матеріалу, фізкультурного обладнання, зон самостійної художньої діяльності в групах. В закладі дошкільної освіти обладнаний, естетично оформлений музичний зал, який відповідає сучасним вимогам. Велику увагу вихователі приділяють грі, яка являється основним видом діяльності дитини. Зі смаком обладнані ігрові зони,достатня кількість ігрового матеріалу, допомагають дітям перенестись у світ фантазій, казок, ввічливих взаємовідносин.

В закладі дошкільної освіти проводяться святкові ранки, тематичні розваги. В передноворічні свята проводився конкурс Новорічних поробок (виготовлення сніжинок, новорічних іграшок і т.д.).

Діти нашого закладу мають можливість відвідувати гуртки "Здоровий малюк" та "Чомусики".

У дитячому садку проводяться Дні відкритих дверей, де батьки мають можливість детальніше ознайомитись з роботою педагогічного колективу.

Наш колектив – колектив однодумців. Спільна робота колективу дошкільного закладу допомагає досягати успіхів у вихованні підростаючого покоління. Так чудово, коли вихователі наповнюють життя малюка промінчиками добра та ласки, якщо здатні збагатити оточення, в якому він росте. Адже в кожній дитині вони бачать особистість.
   Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.