24 лист. 2023

"Моє Родинне дерево"

В першому класі метрошколи пройшла презентація "Родинного дерева сімї". Малята розповідали про своїх рідних і навіть, домашніх улюбленців вважають членами родини.
23 лист. 2023

Заняття за програмою "Безпечний простір", в рамках освітнього проекту "Безпечне повернення до навчання в Україні" триває

В метрошколі відбулося чергове заняття за програмою "Безпечний простір", в рамках освітнього проекту "Безпечне повернення до навчання в Україні". Цього разу на заході побували учні 3-М класу.
23 лист. 2023

Ранкове привітання в метрошколі

Веселий настрій та позитивна настонова - важливі критерії для продуктивного навчання та радісно проведеного дня!
22 лист. 2023

ДОПОМОГА ВОЇНАМ ЗСУ

Робимо свій внесок у ПЕРЕМОГУ!!!
21 лист. 2023

21 ЛИСТОПАДА - День Гідності та Свободи!

Свято встановлено згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Відзначається щороку 21 листопада.
20 лист. 2023

Триває проект "Безпечне повернення до навчання в Україні"

В матошколі триває проект "Безпечне повернення до навчання в Україні" за прграмою "Безпечний простір". Сьогодні було проведено друге заняття для першачків. Цікаві вправи дуже сподобались дітям, навіть психолог класу із задоволенням брала участь у занятті.
20 лист. 2023

Що ж таке толерантність?

Як пояснити дитині, "Що таке толерантність?"Поради педагогам та батькам
16 лист. 2023

16 листопада - Міжнародний день толерантності.

В метрошколі пройшов міжнародний день толерантності.
16 лист. 2023

"Як ми боремось зі стресом"

Челендж учнів 1-М класу про те, як вони долають негативні емоції під час війни.
15 лист. 2023

Поради батькам!