Основні напрями діяльності ЗДО

Основні напрямоки  діяльності закладу освіти:

- фізкультурно-оздоровчий;

- національно-патріотичний.

У нас в садочку створено всі необхідні умови для зміцнення та збереження здоров'я малюків.

В закладі працює басейн, де діти мають можливість не тільки укріпити своє здоров'я, а ще й навчитися плавати і пірнати.

В просторому, спеціально обладнаному фізкультурному залі дошкільнята навчаються основам здорового способу життя, розвивають свої фізичні здібності.

Конспект відкритого заняття з фізичної культури

Інструктор з фізичної культури   Самохвалова Т.С.

Тема:                                                          «Пригоди в Здоровляндії»

Мета:  Розвивати рухову активність у дітей, швидкість, спритність та кмітливість.

Виховувати дружні почуття, уважне ставлення до успіхів і невдач товаришів, створювати радісний настрій у дітей.

Обладнання: спортивний інвентар.

Хід заняття:

Діти під музику заходять до зали.

Вихователь: Діти, сьогодні ми з вами будемо подорожувати до країни Здоровляндії. Скажіть, яку людину ми можемо назвати здоровою? (Яка має гарний настрій, добрий апетит, бажання діяти, не хворіє, весела тощо).

Інструктор з фізкультури: А зараз ми перевіримо чи в порядку наші діти?

- Хто здоровий робить так… (плескає тричі)

- Хто веселий робить так… (ха-ха-ха)

- Хто сміливий робить так… (туп-туп-туп)

- Хто красивий робить так… (присядка з поворотом в сторони).

Бачу, діти наші всі здорові. Отже, часу не гаймо і в дорогу вирушаймо.

- Ходьба звичайна, на носках, на п’ятках, переступаємо через гілочки – ходьба з високим підніманням колін, приставним кроком, на круту гірку – на «четвереньках».

Діти виконують пісню про спорт.

Виконання комплексу ритмічної гімнастики.

Приїзд Бруднулі.

Бруднуля: Щось мій «апарат» вийшов з ладу. Куди це я потрапила?

Вихователь: В країну Здоровляндію.

Бруднуля: Що це за країна і хто в ній живе?

Діти (відповідають): Ті, хто любить спорт, чистоту, правильно харчується, гарно себе поводить, поважає товаришів… (Обходить).

Вихователь: Діти, як ви думаєте, хто це? Що за гість? Ви його впізнали?

(Діти відповідають)

Бруднуля: Я Бруднуля з країни Брудляндії.

Вихователь: А як ти до нас потрапила?

Бруднуля: Мабуть, двигун вийшов з ладу. Занесло до вас. Я не люблю спорт, не люблю вмиватися, чистити зуби. Люблю їсти цукерки, тістечка, морозиво. Оце зранку поснідала солоденьким. Ой-ой-ой, щось мені болить (хватається за живіт).

Вихователь: Хочеш бути здоровою?

Бруднуля: А що мені потрібно робити?

Вихователь: Підеш з нами у країну Здоровляндію. Наші діти покажуть тобі, які вони здорові, спритні, сміливі та дужі.

Естафети

1. Танок під мотузкою.

2. Естафета з обручами і дугами «Веселі звірятка».

3. Естафета «Бадмінтон».

4. Естафета «Веселий м’яч».

5. Вірші.

Музична пауза.

6. Естафета з лавами та дугами «Ми веселі малюки».

7. Танки на самокатах.

8. Естафета з предметами гігієни «Чистюля».

Нагородження.

Сюрприз для дітей.

Бруднуля: Дякую вам, діти. Тепер я завжди буду вмиватися, правильно харчуватися та робити гімнастику. Поїду до своєї країни і навчу всіх так робити.

Інструктор з фізкультури: Ось і добігла кінця наша подорож в країну Здоровляндію. І за те, що ви сьогодні були молодцями, показали, які ви вправні, сміливі, сильні, ми нагороджуємо вас медалями.