Основні завдання закладу

Основні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1. Удосконалити роботу щодо формування різних видів компетенцій у дитини дошкільного віку через провідний для неї вид діяльності – гру шляхом практичного засвоєння системою елементарних (доступних) знань про себе та довкілля, моральних цінностей для оволодіння умінням доречно застосовувати набуту інформацію, навчання в ній самостійному та конструктивному поводженню в різних соціальних і життєвих ситуаціях та реалізації своїх пізнавальних, соціальних і естетичних потреб.
  2. Продовжити роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом створення відповідних умов для розвитку морально-духовних якостей, емоційно-ціннісного ставленя дітей дошкільного віку до рідного краю, рідної природи, Батьківщини
  3. Розпочати роботу щодо формування основ безпечної поведінки, стрессостійкості та здорового способу життя дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.