Новорічні ранки!

21 груд. 2021
В закладі дошкільної освіти почались новорічні святкові ранки

Святкові ранки сьогодні пройшли в групі раннього віку №3 "Дзвіночки",  групі молодшого віку №2 "Малятко-здоров'ятко", групі молодшого віку №9 "Калинка", групі середнього віку №11 "Сонечко" та середній групі №12 "Промінці".

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікували на свято і зустрічали його з надзвичайним захопленням.

Малята разом з вихователями розучували вірші, сценки, а з музичним керівником Набокою Г.І.  вивчали пісні, хороводи, музичні ігри до свята. А на прикінці свята всі діточки отримали по святковому солодкому новорічному подарунку від Харківського міського голови І. О. Терехова.