Діти району відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла»

25 груд. 2022
Діти району відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла»

Наближається Новий 2023 рік. Лічені дні залишилися до свята. Новорічна, таємнича атмосфера панує зараз на станції метро Університет. Сьогодні діти Київського району отримали чудовий подарунок від Харківського міського голови Ігоря Олександровича Терехова: відвідали казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла», яка подарувала їм яскраві враження, веселий настрій та позитивні емоції.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулася начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Вєдяєва Олена Володимирівна, яка побажала всім гарних свят, посмішок, здоров’я, щастя, миру та добробуту в кожній родині.

Веселі посмішки, незабутні враження, радість від зустрічі створили гарний настрій всім присутнім.