7 українских мобільних додатків для розвитку дитини

27 жовт. 2023
Розвиваючі ігри на планшети та мобільні телефони українською мовою, українських виробників, багато з яких навіть зроблені у Львові, львівськими компаніями чи підрозділами міжнародних компаній, про які мало хто знає і ми б хотіли тут розповісти про них.

7 українських мобільних додатків для розвитку дитини, що мають бути на вашому планшеті

Діти дуже швидко призвичаюються до сенсорних екранів і як губка втягують все, що до них говорить «книжечка» (так мій племінник називає планшет).

Проблема, коли малі діти з україномовних родин, надивившись мультиків про «медвєдєй» та бавлячись ці самі ігри про них російською мовою, починають вживати російські слова, замінюючи ними українські відповідники. Проблема в тому, що оскільки українська та російська мова схожі, дітей важко потім перевчити вживати українські відповідники.

Проте існують розвиваючі ігри на планшети та мобільні телефони українською мовою, українських виробників, багато з яких навіть зроблені у Львові, львівськими компаніями чи підрозділами міжнародних компаній, про які мало хто знає і ми б хотіли тут розповісти про них.

1. Мишеняткова Абетка.

Мишеняткова Абетка