200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченко

24 січ. 2014
Шевченківський тиждень

В рамках підготовки до святкування 200-річчя з дня народження великого українського письменника, поета, художника Т.Г. Шевченко в дошкільному закладі були проведені наступні заходи:

1. В середніх та старших групах проведені бесіди «Син твій, Україно» в ході яких дітей знайомили з творчістю та життєвим шляхом великого Кобзаря.

2. Педагогічним колективом створено досвід роботи «Тарасовими шляхами», в якому зібрано конспекти занять, розваг та біографічний матеріал по творчості Т. Г. Шевченка.

3. Проведено консультацію для вихователів «Розширення словниково-смислової компетентності дошкільників засобами використання поезії Т.Г. Шевченка.».

4. В усіх вікових групах були проведені заняття присвячені творчості Т.Г. Шевченка:

- молодші групи – «Садок вишневий коло хати»;

- середні групи – « Вінок Кобзареві»;

- старші групи – «Українські національні традиції».

5. Організовано виставку репродукцій картин «Т.Г. Шевченко –український художник».

6. В старших та середніх групах проведено розвагу «Поклін тобі, Тарасе»

7. Проведено літературний вечір «Шануймо Кобзаря» під час якого діти та дорослі читали твори великого українського поета.