Основні напрями діяльності ЗДО
Основні напрямоки діяльності закладу освіти:
- фізкультурно-оздоровчий;
- національно-патріотичний.
У нас в садочку створено всі необхідні умови для зміцнення та збереження здоров'я малюків.
В закладі працює басейн, де діти мають можливість не тільки укріпити своє здоров'я, а ще й навчитися плавати і пірнати.
В просторому, спеціально обладнаному фізкультурному залі дошкільнята навчаються основам здорового способу життя, розвивають свої фізичні здібності.
Конспект відкритого заняття з фізичної культури
Інструктор з фізичної культури Самохвалова Т.С.
Тема: «Пригоди в Здоровляндії»
Мета: Розвивати рухову активність у дітей, швидкість, спритність та кмітливість.
Виховувати дружні почуття, уважне ставлення до успіхів і невдач товаришів, створювати радісний настрій у дітей.
Обладнання: спортивний інвентар.
Хід заняття:
Діти під музику заходять до зали.
Вихователь: Діти, сьогодні ми з вами будемо подорожувати до країни Здоровляндії. Скажіть, яку людину ми можемо назвати здоровою? (Яка має гарний настрій, добрий апетит, бажання діяти, не хворіє, весела тощо).
Інструктор з фізкультури: А зараз ми перевіримо чи в порядку наші діти?
- Хто здоровий робить так… (плескає тричі)
- Хто веселий робить так… (ха-ха-ха)
- Хто сміливий робить так… (туп-туп-туп)
- Хто красивий робить так… (присядка з поворотом в сторони).
Бачу, діти наші всі здорові. Отже, часу не гаймо і в дорогу вирушаймо.
- Ходьба звичайна, на носках, на п’ятках, переступаємо через гілочки – ходьба з високим підніманням колін, приставним кроком, на круту гірку – на «четвереньках».
Діти виконують пісню про спорт.
Виконання комплексу ритмічної гімнастики.
Приїзд Бруднулі.
Бруднуля: Щось мій «апарат» вийшов з ладу. Куди це я потрапила?
Вихователь: В країну Здоровляндію.
Бруднуля: Що це за країна і хто в ній живе?
Діти (відповідають): Ті, хто любить спорт, чистоту, правильно харчується, гарно себе поводить, поважає товаришів… (Обходить).
Вихователь: Діти, як ви думаєте, хто це? Що за гість? Ви його впізнали?
(Діти відповідають)
Бруднуля: Я Бруднуля з країни Брудляндії.
Вихователь: А як ти до нас потрапила?
Бруднуля: Мабуть, двигун вийшов з ладу. Занесло до вас. Я не люблю спорт, не люблю вмиватися, чистити зуби. Люблю їсти цукерки, тістечка, морозиво. Оце зранку поснідала солоденьким. Ой-ой-ой, щось мені болить (хватається за живіт).
Вихователь: Хочеш бути здоровою?
Бруднуля: А що мені потрібно робити?
Вихователь: Підеш з нами у країну Здоровляндію. Наші діти покажуть тобі, які вони здорові, спритні, сміливі та дужі.
Естафети
1. Танок під мотузкою.
2. Естафета з обручами і дугами «Веселі звірятка».
Музична пауза.
3. Естафета «Бадмінтон».
4. Естафета «Веселий м’яч».
5. Вірші.
Музична пауза.
6. Естафета з лавами та дугами «Ми веселі малюки».
7. Танки на самокатах.
8. Естафета з предметами гігієни «Чистюля».
Музична пауза.
Нагородження.
Сюрприз для дітей.
Бруднуля: Дякую вам, діти. Тепер я завжди буду вмиватися, правильно харчуватися та робити гімнастику. Поїду до своєї країни і навчу всіх так робити.
Інструктор з фізкультури: Ось і добігла кінця наша подорож в країну Здоровляндію. І за те, що ви сьогодні були молодцями, показали, які ви вправні, сміливі, сильні, ми нагороджуємо вас медалями.