Всесвітній день домашніх тварин

30 лист. 2021
Всесвітній день домашніх тварин

Щороку 30 листопада у багатьох країнах відзначається Всесвітній день домашніх тварин. Ідея про його заснування була озвучена на Міжнародному конгресі прибічників руху в захист природи, що проходив у Флоренції в 1931 році. Метою свята є виховання у людей почуття відповідальності за все живе на планеті,у тому числі і за домашніх тварин.

З давніх часів людина приручає тварин, дружить з ними і багато чому у них навчається. Образи братів наших менших часто використовуються в різних областях мистецтва. Тварин залучають до лікування хворих і навчання дітей. Все це говорить про те, що чотириногі друзі завжди робили великий вплив на наше життя. Погодьтесь, зв’язок, що виникає між людиною і його улюбленцем унікальний. Протягом останнього двадцятиріччя вчені все сильніше переконуються у справедливості твердження «домашні тварини приносять щастя». Як показали наукові дослідження, домашні улюбленці сприяють виникненню загального відчуття благополуччя, будучи свого роду легкими ліками, які запобігають нездужанню і поганому настрою. Адже щасливі люди, як правило, здорові.

Тому з цього приводу вихователями було проведені заняття з дітьми. Гоговорили з дітьми про те, що поряд з ними не просто “живі іграшки” — хатні тваринки потребують тепла й турботи господарів. Розказували малятам про особливості догляду та правила безпечного поводження з домашніми тваринами. Кожна дитина розказувала про свого улюбленця,та що вони роблять приємне для них.