День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серп. 2022

Щороку 29 серпня в Україні, відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019, вшановують пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

29 серпня 2014 року сотні українських військових загинули під Іловайськом, захищаючи нашу землю. Пройшли роки... Та сьогодні наші воїни, наші герої, продовжують боронити Україну ціною власного життя.

До вшанування пам’яті загиблих захисників України приєднались і освітяни району. У цей день воїнів, які віддали життя за свої родини, за свій народ, у всіх закладах освіти району вшанували хвилиною мовчання. Класні керівники провели з учнями онлайн бесіди та години спілкування «Герої нашого краю – патріоти України», «Герої сьогодення», «Тільки тим історія належить, хто за неї бореться й живе», «Вони безсмертям смерть перемогли», «Подвиг, що непідвладний часу», у режимі онлайн організовано виставки художньої літератури, фотографій за темами «Україна в боротьбі за незалежність», «В єдності сила українського народу», «Герої не вмирають», конкурси малюнків «Малюю сонце — малюю мир». Також було організовано перегляд відеороликів «Діти Харкова прагнуть миру» та «Діти за мир». Ми завжди будемо пам’ятати відважних героїв – захисників України.