30 серпня 2022 року відбулась міська педагогічна конференція «Система освіти в незламному Харкові».

30 серп. 2022
У конференції взяли участь: Харківський міський голова Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко, голови адміністрацій районів, начальники управлінь освіти адміністрацій районів, керівники закладів освіти, освітяни міста Харкова, представники батьківської ради.

30 серп. 2022

Ігор Терехов подякував освітянам за роботу в умовах воєнного стану. Також Харківський міський голова запевнив, що не дивлячись ні на що в м. Харкові з 01 вересня розпочнеться новий навчальний рік, "глобальні руйнування не вплинуть на якість освіти та рівень знань, які отримають наші школярі". Мер звернувся до педагогів із проханням щодо психологічної та емоційної підтримки учнів.

Під час конференції Ігор Терехов нагородив кращих освітян міста за багаторічну сумлінну й плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками роботи у 2021/2022 навчальному році.

Серед них Подякою Харківського міського голови було відзначено заступника директора з навчально-виховної роботи Харківського ліцею № 107 Харківської міської ради Харківської області Семеніхіну Світлану Миколаївну.