9 груд. 2022

Увага! Конкурс дитячого малюнка "Я у безпеці з МВС"

Увага! Конкурс дитячого малюнка "Я у безпеці з МВС" З метою проведення профілакичних, превентивних заходів з безпеки життєдіяльності, зменшення травматизму під час пожеж пропонує на базі класів безпеки та у пунктах незламності організувати і провести під егідою МВС конкурс дитячих малюнків
8 груд. 2022

«Тихі» игри, що допоможуть відновити емоційний стан дітей

Експерти Українського інституту розвитку освіти разом з ЮНІСЕФ підготували збірку ігор, що стане в пригоді батькам і педагогам при роботі з підлітками та дітьми молодшого шкільного віку. «Тихі» ігри допоможуть налагодити спілкування між учасниками та сприятимуть проживанню позитивних емоцій і реакцій. Ігри можна легко адаптувати до різної аудиторії, змінювати образи та теми.
7 груд. 2022

7 грудня - Міжнародний день цивільної авіації

Розкажіть дітям, якими бувають літаки, хто ними керує і які якості для цього потрібні, а також разом з ними поміркуйте про те, для чого у повсякденному житті потрібна цивільна авіація.
7 груд. 2022

День української хустки

7 грудня День української хустки — неофіційне щорічне свято, що відзначається 7 грудня з метою об'єднання жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Свято започатковане в Україні в 2019 році.
6 груд. 2022

День збройних сил України

5 груд. 2022

До уваги батьків! Районна акція "Герої України".

5 груд. 2022

5 грудня - Міжнародний день волонтера

4 груд. 2022

Міжнародний день обіймів

2 груд. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у листопаді 2022 року

Інформ-реліз Листопад 2022
30 лист. 2022

30 листопада - Всесвітній день домашніх тварин

30 листопада - Всесвітній день домашніх тварин. Це свято присвячено відданим і люблячим "братам нашим меншим", які потребують теплоти та турботи.